Ponúk

Kempovanie v záhrade - s týmito nápadmi a tipmi to funguje


Sedíte okolo ohňa s deťmi pri západe slnka a drží cesto? S týmito siedmimi nápadmi sa stanovanie v záhrade stáva úžasným zážitkom.

Kempovanie v záhrade je zábava pre celú rodinu

Výmena detskej izby za stan na jednu alebo viac nocí je skvelým zážitkom pre takmer všetky deti. Vlastná záhrada je zvlášť vhodná na vyskúšanie. V prípade búrky môžete v dome rýchlo nájsť útočisko. Nadšenie je ešte väčšie, najmä pre menšie deti, keď otec trávi aj noc v stane.

Leto vás skutočne pozýva do tábora. V noci sú krátke a teplé a ak je počasie pekné, dobrodružstvo je perfektné. Vo vlastnej záhrade môžete mať aspoň toľko zábavného kempingu ako na jazere alebo na horách.

Kempovanie v záhrade - čo je potrebné?

  • Najdôležitejšou vecou je samozrejme stan. Môžete získať vysoko kvalitné vybavenie kempingu (vyhýbajte sa ponukám supermarketov!) Od rôznych online predajcov, napríklad bergfeunde.de. Môžete sa tiež opýtať priateľov a známych na stan.
  • Izolovaná spacia podložka je tiež dôležitá, ak chcete stráviť noc v stane so svojimi deťmi. Na zahrievanie tela zdola sú vhodné bežné matrace, komerčne dostupné matrace alebo ovčie kože.
  • Súčasťou vybavenia kempingu je aj spacák, vankúš a prikrývka. V noci je teda príjemné a útulné. Pretože akonáhle sa telo vychladne, bude trvať večne, kým sa znova nezahreje. Rýchly spánok už potom nie je možnosťou a dobrodružstvo v kempingu sa stáva viac nočnou morou.
  • Odporúča sa, aby ste si pre prípad núdze vzali baterku.
  • Letné letné noci sú tiež veľmi obľúbené u komárov, preto by ste mali uvažovať o odpudzovaní komárov. Môžete tiež pripojiť sieť proti komárom, ak ešte neexistuje.

Kempovanie v záhrade - nápady pre celú rodinu

Pri kempingu nemusíte deťom ponúkať nič zvláštne. Skutočnosť, že všetci sú spolu, je pre deti najväčšou radosťou. S niektorými hrami však môžete výrazne zvýšiť zábavný faktor.

Prilepte cesto pri ohni

Pri táboráku sa srdce každého dieťaťa bije rýchlejšie. Zbierajte dlhé konské hrnčeky do lesa skôr, ako ich budete môcť grilovať tyčinkovým cestom. Deti sa radi obliekajú bez gumových medveďov, triesok atď.

Nočné prechádzka

Zorganizujte si malú nočnú túru vopred. Neváhajte a zapojte niekoľko priateľov. Iba vybavené baterkou pôjdete na cestu objavovania.

Paper chase

Lov metabat je pre deti vždy veľkým dobrodružstvom.

Baterka Games

Namiesto príbehu pred spaním môžete použiť baterku na hranie tieňov na stene stanu. Neexistujú žiadne obmedzenia pre vašu fantáziu. Zábavná a vzrušujúca zábava pre každého.

Zabalím si kufrík

Je tiež populárna hra Zabalím si kufrík, Tu sa pamäť otestuje tesne pred spaním. Kto tu vyhrá? Otec alebo dieťa?

Mesto, krajina, rieka

V závislosti od veku vašich detí by ste mohli tiež Mesto, krajina, rieka hrať. Potrebujete iba dva kusy papiera a dve perá.

Tichý príspevok a kto som?

s Kto som? Osoba uhádajúca alebo Tichý príspevok môžete tiež stráviť čas spaním.

Môžete prispieť ešte viac nápadov na nezabudnuteľnú noc stanu vo vašej vlastnej záhrade? Potom použite funkciu komentárov! Jednoducho vložte svoje nápady a tipy.