Inštrukcia

Záhradné rúno: Prehľad silných stránok a vhodných oblastí použitia

Záhradné rúno: Prehľad silných stránok a vhodných oblastí použitia


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Záhradné rúno je k dispozícii nielen v rôznych farbách, ale aj v rôznych hrúbkach. Prečítajte si, ktorá sila je pre ktorú aplikáciu najlepšia.

Záhradné rúno je k dispozícii v rôznych silách

Záhradné rúno je k dispozícii pre široké spektrum použití a v rôznych silách. Zahrnuté je všetko od asi 50 gramov na meter štvorcový do 150 gramov na meter štvorcový. V závislosti od sily môže záhradné rúno odolávať individuálnym požiadavkám a môže sa používať rôznymi spôsobmi.

Pod pojmom záhradné rúno špecializovaní maloobchodníci teraz ponúkajú filmy a netkané textílie na širokú škálu použitia. Tieto môžu napr. slúži ako zimná pokrývka, burina alebo rastová fólia. Ale ktorá sila je pre ktorú záhradu najvhodnejšia? To je presne to, čo sme si tu všimli.

Prehľad silných stránok rúna a vhodných oblastí použitia

  • približne 50 gramov / meter štvorcový - vhodné pre záhony s rastlinami a záhony rastlín, ktoré sa každoročne obnovujú.
  • približne 80 gramov / m2 - vhodné pre bylinné postele a trávnaté plochy, ktoré vydrží dlhšie.
  • približne 150 gramov / meter štvorcový - vhodný pre všetky postele, zjazdovky a dokonca aj pre extrémne tvrdohlavý rast burín.

»Tip:

Záhradné rúno je tiež k dispozícii v rôznych šírkach a dĺžkach, čo znamená, že sa dá do veľkej miery vyhnúť stratám pri rezaní pri kladení záhradného rúna. V prípade veľkej spotreby rúna sa tiež odporúča nákup úplného rúna rúna.

Pri kúpe záhradného rúna dbajte na jeho priedušnosť, priepustnosť vody a priepustnosť svetla, ako aj na dokonalú ochranu pred UV žiarením.