Sadenice

Zacvakávacia záhradná hadica - 4 tipy na správne skladovanie

Zacvakávacia záhradná hadica - 4 tipy na správne skladovanie


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pozor, nebezpečenstvo zakopnutia!

Dôležitým riadom je záhradná hadica. Toto je pravdepodobne najbežnejší zo všetkých záhradných nástrojov. To je dôvod, prečo zvyčajne leží nenápadne na trávniku, zakopáva sa tam a ak si nie ste opatrní, môžete ho počas kosenia trávnika dokonca poškodiť. To však nemusí platiť, ak si vyberiete jeden z nasledujúcich štyroch tipov.

  1. Hadicový vozík
  2. Najjednoduchším a najlacnejším spôsobom je pracovať s hadicovým navijakom. Ak je to potrebné, hadica sa odvíja, po odliatí sa potom môže previnúť ako káblový bubon.

  3. Hadicová skrinka
  4. Takzvaná hadicová skriňa je skvelá, ale nie celkom lacná vec. Hadica je navinutá rovnako ako cievka hadice a môže sa kedykoľvek rozvinúť. Má však pevné miesto a je vybavený funkciou automatického návratu, ktorá je známa z kábla vysávača. Stlačenie tlačidla a hadica sa navinú nezávisle.

  5. držiak trubice
  6. Hadicu je možné položiť aj natrvalo. S pomocou držiakov rúrok na cestách alebo na okraji postele je vždy uprataný a okamžite po ruke.

  7. Záhradná hadica pod zemou
  8. Ak je hadica položená pod zem, je ešte profesionálnejšia, ale aj drahšia. Toto je určite najdrahší spôsob skladovania záhradnej hadice, ale potom máte úplne neviditeľný zavlažovací systém.

Určite tu bude možnosť, s ktorou sa môžete spriateliť.