Záhradné tipy

Vytvorte si vlastný záhradný stôl s mozaikami - pokyny krok za krokom

Vytvorte si vlastný záhradný stôl s mozaikami - pokyny krok za krokom


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak máte radi Grécko, určite sa vám bude páčiť technika mozaiky. Preto vám tu ukážeme, ako si môžete sami vyrobiť záhradný mozaikový stôl.

Buďte kreatívni!

Obraz, budovy alebo predmety zdobené mozaikou sú skutočne pôsobivé, nemyslíte? Je jednoducho krásne vidieť, ako veľa malých, systematických kameňov vytvára harmonický obraz. Nie je preto divu, že aj ručne vyrábané mozaiky, ako je záhradný nábytok, sú tiež dosť drahé. Koniec koncov, aj tu je veľa práce a citlivosti. Ale pozrite sa napr. Prečo sa pozrieť na záhradný nábytok na adrese gartenmoebel-einkauf.de. Existujú také tabuľky s mozaikou a naozaj vyzerajú skvele, však?

Ak sa vám tento štýl páči, ale nechcete naň míňať žiadne peniaze, môžete sami nalepiť predmety ako záhradný stôl s mozaikou (ďalšie mozaikové nápady nájdete tu). Dokonca aj ten nevzhľadný stôl sa tak opäť stáva skutočnou ukážkou. Pre každého, kto si to chce vyskúšať, tu je návod, ako si sami vyrobiť záhradný stôl s mozaikami.

Potrebujete:

 • stôl
 • maskovacia páska
 • lepidlo
 • zálievky
 • Dlaždice rozbité / mozaiky
 • voda
 • murárska lyžica
 • zubovou stierkou
 • stierka
 • špongia
 • bavlnená tkanina

Pokyny pre záhradný stolík mozaiky

➤ Krok 1:

V prvom rade by ste mali masku rámu tabuľky zakryť maskovacou páskou, aby ste ju chránili pred znečistením.

➤ Krok 2:

Pripravte lepidlo na dlaždice a potom ho naneste na stolovú dosku pomocou stierky. Potom hrebeň premiešajte zubovou stierkou.

➤ Krok 3:

Ak chcete mať špeciálny vzor, ​​mali by ste ho nakresliť na stôl. Jednoducho poškriabte do lepidla na dlaždice špicatým predmetom. Samozrejme môžete mozaikové dlaždice položiť podľa vášho želania.

➤ Krok 4:

Teraz položte mozaikové dlaždice na vrch stola z vonkajšej strany. Musíte sa rozhodnúť, aká veľká by mala byť vzdialenosť medzi dlaždicami. Nemalo by to však byť menej ako dva milimetre.

Po položení dlaždíc nechajte všetko dobre zaschnúť asi 5 hodín.

➤ Krok 5:

Teraz je čas na vyplnenie medzier. Aby ste to dosiahli, musíte zdvihnúť gumovú stierku a škárovaciu hmotu a rozložiť ju na stôl, až kým nebudú vyplnené všetky škáry.

➤ Krok 6:

Hmota, ktorá je na dlaždiciach, by sa mala utrieť trochou vody a špongiou. Potom dlaždice opäť očistite bavlnenou handričkou.

➤ Krok 7:

Teraz nechajte stôl dobre vyschnúť. Potom odstráňte maskovaciu pásku z okraja stola a váš krásny mozaikový záhradný stôl je pripravený.

Video Tutorial

Hrubé pracovné kroky, ktoré musíte vykonať, sú zhrnuté tu v tomto videu. Pokyny sú rovnaké, hoci ide o servírovací podnos. Týmto spôsobom môžete samozrejme tiež skrášliť ďalší záhradný nábytok.Komentáre:

 1. Obasi

  A čo je v takom prípade potrebné urobiť?

 2. Mugore

  In my opinion you are not right. I am assured. I suggest it to discuss. Write to me in PM.

 3. Spangler

  Bravo, remarkable phrase and is duly

 4. Koi

  Bravo, táto úžasná fráza príde na to správne miesto.

 5. Lippo

  Na kompromisoch nie je nič zlé. Aj keď celý život je neustály kompromis.

 6. Felar

  Between us speaking, you should to try look in google.comNapíšte správu