Ponúk

Odstraňovanie buriny - naše 4 najlepšie tipy


Pomáha burina

Niektorí hovoria, že všetko, čo rastie v záhrade, je oprávnené. Preto niektorí nie burinu odtrhnutie.

Ak ste však pekne položili svoju záhradu, potom je celkom pochopiteľné, že v kvetinovej záhrade netolerujete divé buriny - tak sa s tým vydajte.

Ale veci sa často množia a vy už situáciu neovládate. Aby ste ich mohli aspoň trochu zadržať, pretože nikdy úplne nezmiznú, existuje niekoľko možností. Tu sú naše 4 tipy burinu na remove a do redukovať:

  1. Hlboko zakorenené buriny, ako je Giersch, blatouch alebo poľný naviják, rastliny, ktoré tvoria nové výhonky z koreňov, by sa mali pichnúť lopatou a korene vytiahnuť. Rovnako musia byť z púpav a bodliakov odstránené celé rastliny vrátane koreňov.
  2. Pokúste sa pôsobiť proti burinám s peknými pôdnymi krytmi. Aspoň tak sa to zníži.
  3. Vrstva kompostu nepoškodí a obsahuje burinu.
  4. Ak dáte do postele pred výsadbou Weed Control tkaniny šíriť a potom pokryť vrstvou kôry mulča, potom budete mať dlhý čas na odpočinok od burín.

Aktualizácia: našiel sa zázračný liek na burinu
Teraz som našiel liek na burinu, ktorý odo mňa dostáva cenu „Produkt roka“: zabijač burín vrátane trávnych hnojív od spoločnosti WOLF-Garten. Po iba týždni sa naše buriny (púpavy, ďateliny atď.) Výrazne znížili, zatiaľ čo trávnik je silnejší ako kedykoľvek predtým. Kúpil som ho tu bezplatne prostredníctvom Amazonu ...


Video: Čistenie v komunálnej sfére. Čistenie ulíc a odstraňovanie žuvačiek (Júl 2021).