Ponúk

Kúpte si súpravu pre zimné záhrady pre domácich majstrov - mali by ste si to uvedomiť


Pre každého, kto chce nákladovo efektívne splniť svoj sen o zimnej záhrade, tu máme skvelé riešenie: zimnú záhradu získajte len ako súprava pre domácich majstrov!

Zimné záhrady sú k dispozícii aj ako súpravy na samotnú montáž

Každý majiteľ záhrady môže s trochou remeselného spracovania postaviť zimnú záhradu sám. Medzitým sa v špecializovaných predajniach teraz vyrábajú súpravy pre domácich majstrov za veľmi nízke ceny, niekedy v podobe štandardného modelu, ale niekedy aj na požiadanie ako špeciálne vyrobený špeciálny model.

V závislosti od toho, ktorý variant si vyberiete, je vhodné pri kúpe zimnej záhradnej súpravy zabezpečiť, aby bola vyrobená špecializovaným dodávateľom, ktorý tiež poskytuje podrobné montážne pokyny na jej montáž. Ale okrem tohto bodu existuje samozrejme mnoho ďalších dôležitých bodov, ktorým by ste mali venovať pozornosť pri kúpe zimnej záhradnej súpravy pre domácich majstrov.

Mali by ste to zvážiť pri nákupe:

➤ Bod 1 - vyberte si správne materiály / farby:

Odolná zimná záhrada z dreva alebo hliníka alebo kombinácia týchto dvoch robustných materiálov je vždy ideálna na montáž, pretože sa dá relatívne ľahko spracovať. Okrem toho sú tiež ponúkané vo všetkých obvyklých farbách RAL. Preto by ste zimnú záhradu mali prispôsobiť aj miestnym podmienkam (napríklad farbe fasády domu).

➤ Bod 2 - správne naplánujte zimnú záhradu:

Súpravy na montáž do seba môžu byť teraz plánované aj individuálne, a teda optimálne prispôsobiť potrebám jednotlivých výrobcov zimných záhrad. To znamená, že podmienky na stavenisku môžu byť dokonale zladené so stavbou zimnej záhrady.

Mnohí dodávatelia súprav pre zimnú záhradu pre domácich majstrov dokonca poskytujú svojim zákazníkom program počítačového plánovania, aby remeselníkovi umožnili vopred naplánovať vlastnú zimnú záhradu - zvyčajne ako 3D verzia, ktorá uľahčuje znázornenie plánovania. Príslušný poskytovateľ potom vypracuje profesionálny plán zimnej záhrady, ktorý vo väčšine prípadov vyžaduje aj stavebné povolenie od miestnych úradov.

Tip:

Pri plánovaní by ste sa mali okamžite pozrieť aj na príslušenstvo, napr. Venujte pozornosť tieneniu, vetraniu atď.

➤ Bod 3 - pozri montážne pokyny:

Renomovaní dodávatelia vždy obsahujú súpravu na zostavenie, ktorá je skutočne ľahko zrozumiteľná, zvyčajne dokonca ilustrovaná, takže montáž sa dá vykonať relatívne ľahko krok za krokom. V predstihu by ste však mali požiadať príslušného výrobcu, aby skontroloval také montážne pokyny, aby mohol získať presný obraz o montážnych požiadavkách a potrebných nástrojoch.

Tip:

Známy výrobcovia tiež ponúkajú svojim zákazníkom montážnu službu prostredníctvom telefonickej horúcej linky, ktorá môže zákazníkovi pomôcť okamžite počas montáže, ak má nejaké otázky. Pri kúpe by ste teda mali túto službu určite venovať!

➤ Bod 4 - objasnenie prípravných prác:

Akonáhle je súprava dodaná na mieste, môžete okamžite začať s montážou. V skutočnosti, pretože mnoho súprav / zimných záhrad si vyžaduje určité množstvo prípravných prác, ako je založenie nadácie, izolácia existujúcej prednej časti domu alebo podobne. Preto je dôležité objasniť tieto podrobné otázky vopred u výrobcu zimných záhrad a dokončiť ich ešte pred dodaním súpravy.

➤ Bod 5 - zimnú záhradu vybavte príslušenstvom:

Nakoniec musíte zimnú záhradu vybaviť vhodným príslušenstvom. Patria sem: elektronické osvetlenie / zatienenie, klimatizácia, vetranie, kúrenie, ochrana pred slnkom atď. Ak ste s nimi nepoznaní, určite by ste si mali tieto jednotlivé doplnky alebo vybavenie objednať u odbornej spoločnosti.