Ponúk

Stromy príliš vysoké - čo robiť?

Stromy príliš vysoké - čo robiť?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak stromy rastú príliš vysoko, a preto ostatné rastliny zbavujú kyslíka a vlastného pohľadu, musí konať odborník.

Orežte stromy v čase. Stromy v záhrade alebo na vašom vlastnom vdýchnutí vdýchnu život do oblasti a dodajú jej prirodzený charakter. Obvykle sa pestujú odrody ako gaštan, buk alebo lipa. Slúžia tiež ako obrazovka na ochranu súkromia a dodávateľ kyslíka.

Trvá chvíľu, kým sa z malej rastliny vyvinie slušná vzorka, takže sa takmer vôbec netuší, že by sa stromy mohli jedného dňa príliš zväčšiť. Ale ak sa to stalo, čo potom?

Stromy, ktoré sa stali príliš vysokými, majú ohromujúci účinok a majú krásny výhľad na dom. Okrem toho stromy s veľkými koreňmi čerpajú vodu a živiny zo zvyšných rastlín v záhrade.

Stromy boli príliš vysoké - teraz musí odborník začať

V takom prípade je riešením priviesť k vám domov špecialistu. Túto úlohu nemôžete zvládnuť sám. Záhradník odreže jednotlivé vetvy a odstráni ich. Vie presne, kde začať s pílou. Nevýhodou je, že strom stráca svoj prirodzený zvyk.

Orežte stromy v čase

Aby ste sa tomuto problému vyhli, je lepšie zistiť očakávanú výšku pred nákupom alebo orezať, ak je strom stále malý. Ak si chcete toto úsilie úplne zachrániť, použite malé druhy, ako napríklad horský popol, starší strom alebo ocot.Komentáre:

  1. Zololabar

    just class! I didn't even expect it. I thought it would be worse ...

  2. Gukinos

    Teda, dovolíš si chybu. Dokážem obhájiť svoju pozíciu. Napíšte mi do PM.Napíšte správu