Sadenice

Video: Mini záhrada v kvetináči - upcycling polámané kvetináče


Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa kvetináč rozbije. Či už deti skutočne nevenovali pozornosť, keď šantili, alebo keď sa po celej krajine prehnala ďalšia búrka. Faktom je, že je rozbitý a v skutočnosti už neslúži svojmu účelu. V skutočnosti! Ako ukazuje toto video, zlomenú hlinenú nádobu je možné stále dokonale vylepšiť.

Vyhodenie bolo včera. Staré chybné predmety sa stále viac dostávajú do nového života. Myslím, že je skvelé, čo z toho často vychádza. Rovnako ako táto malá skalka. Celkovo to vyzerá ako obrovský projekt, v ktorom by ste pravdepodobne mali byť dekoračným talentom a kvetinárstvom v jednom. Ale s týmto videonávodom, niekoľkými kameňmi, machom a správnymi rastlinami je zaručené, že si ho každý získa.

Túto malú kvetinovú záhradu považujem za veľmi dekoratívnu a myslím si, že je tiež pekným suvenírom. A ak nie je rozbitý kvetináč, určite stojí za to rozobrať nový hrniec. 😉

➤ Malý sukulentný sprievodca:

Sukulenty sú dokonalými rastlinami na zalievanie zhnitých rastlín. Vodu ukladajú do svojich telies, takže môžu trvať aj niekoľko dní bez vody. Je však dôležité, aby dostali svetlé a slnečné miesto. Existujú rôzne druhy sukulentov, ale všetky vyzerajú ako malé umelecké diela. A to je dôvod, prečo sú tak obľúbené ako ozdoba v záhrade.