Dom a záhrada

Zostavte si lavicu z europaliet sami - video pokyny


Paletový nábytok je veľmi obľúbený. Nápady toho, čo s palietami môžete robiť, presahujú nábytok, súpravy miestností, dokonca aj vyvýšené postele a hojdačky. Len úžasné, aké kreatívne sú niektoré.

Tento nábytok vyrobený z europalet sa mi veľmi páči, ale doteraz som sa neodvážil vyrobiť si vlastný. To by sa však teraz malo zmeniť. Naozaj som však chcel začať s niečím jednoduchým a na videu pani Audiskeovej som narazil na túto lavicu. Ak chcem čokoľvek, celú vec už nie je možné dať na dlhé trate. Tak dostal palety a potom to začalo. Naozaj som bol ohromený tým, aké rýchle a ľahké to je. Prečo som tak dlho čakal?

Lavička sa vždy hodí do záhrady a ponúka tiež optimálne posedenie. Ak ste sa doteraz neodvážili, zo strachu, že by to mohlo byť príliš ťažké, pozrite si video. Funguje to úžasne.

Odkiaľ dostanem europalety?

Euro palety sú ako piesok pri mori. Mnoho stavebných dvorov zhromažďuje palety do výšok a mnoho paliet je možné vidieť aj v poľnohospodárstve. Len sa rozhliadnite po okolí, určite musí niečo existovať. Za paletu musíte zaplatiť asi 10 eur (záloha). Ale niektorí sú tak milí a rozdávajú ich. Ak sa v tejto oblasti nenájde nič, vždy ich nájdete v inzercii na eBay.

Video: TIPY OD A PO Z - Konferenčný stolík z debničiek (Február 2020).