Nápady a inšpirácia

Kosačka na trávu - nevyhnutná pre lemovanie trávnikov


strunová kosačka

strunová kosačka je dôležitým nástrojom pre záhradu a je súčasťou každodennej práce. Mnohí však nepoznajú zastrihávač trávnika a nevedia, že môže výrazne uľahčiť záhradníctvo.

Zastrihávač trávnika je šikovné zariadenie, ktoré možno použiť na čo najlepšie skrátenie trávnika. Veľkosť vám umožní dostať sa do najmenších kútov. Najmä v blízkosti postelí môže kosačka na trávu predstavovať riziko, že bude bohužiaľ odstránená aj časť postele. To samozrejme nie je v záujme majiteľa záhrady.

Preto boli vyvinuté špeciálne vyžínače trávnikov, ktoré sú obzvlášť užitočné Rezané okraje trávnika sú použité. Kosačky na trávu je možné prevádzkovať rôznymi spôsobmi:

  1. akumulátor
  2. prúd
  3. Benzín.

Každý milovník záhrady by mal nájsť to, čo hľadá. Princíp zastrihovača trávy je rovnaký pre takmer všetky zariadenia. Na motore je tenká nylónová niť. To sa vďaka motoru otáča veľmi rýchlo, a tým dokonale odreže prebytočnú trávu.

Novšie zariadenia dokonca majú jedno nádoba, takže nemusíte trávu spoločne hrabať. Nasledujúce náklady sú veľmi ľahko pochopiteľné, pretože v zásade je potrebné z času na čas vymeniť iba nylonové vlákno.