Sadenice

Urobte záhradný roh krásnym - aby ste sa vyhli očiam

Urobte záhradný roh krásnym - aby ste sa vyhli očiam


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nie je to pekný záhradný kútik

Ako je známe, všetky záhrady majú viac alebo menej atraktívne rohy. Často sa vyskytuje malý strom alebo ker. záhradný kútik môžete to urobiť sami dizajn krásne.

Rastlinné hliny
Ak v rohoch nemáte žiadne rastliny, môžete si pomôcť. Tam sú hlinené hrnce rôznych veľkostí, ktoré môžu byť v rohu odsadené. Zadné vyššie kvetináče sú vysadené veľkými kvetmi, ako napr. B. sedmokrásky alebo delfínium.

Predné menšie kvetináče môžu byť vybavené všetkými kvetinami a vždyzelenými rastlinami. Kvety vždy rastú a zapĺňajú záhradný roh.

Zelená zinková vaňa
Namiesto hlinených kvetináčov môžete samozrejme použiť aj iné kvetinové nádoby. Krásne vysadená replika stredovekej fontány alebo zelenej zinkovej vane tiež spôsobuje zmiznutie očí.

Vytvorte priestor na posedenie
Odporúča sa tiež vytvorenie pohodlného miesta na sedenie. Chránič sedadiel z bambusu zabraňuje zvedavým očiam. Pred ňou umiestnite záhradnú lavicu ako okrúhlu lavicu do rohu. S vhodným stolom a stoličkami sa vytvára miesto pre odpočinok pre stresujúcich ľudí. Ako obmedzenie na pravej a ľavej strane môžete dať kvetináče.