Inštrukcia

Aký je rozdiel medzi popínavými rastlinami a popínavými rastlinami?

Aký je rozdiel medzi popínavými rastlinami a popínavými rastlinami?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Lezecké rastliny sa delia na úponky a popínavé rastliny

Pomocou jednoročných lezeckých rastlín môžete rýchlo a ľahko dosiahnuť krásnu zeleň vo vlastnej záhrade. Je dôležité, aby rast zohľadňoval uprednostňovanú metódu lezenia, a preto sú v nej popínavé rastliny a popínavé rastliny rozdelené typickým horolezeckým správaním.

Popínavé rastliny
Popínavé rastliny vo vašej vlastnej záhrade sú tvorené okamihom, lievikom, hviezdnym vetrom, černovlasým Susanne, fazuľou prilby a fazuľou. Každý potrebuje prúty, drôty alebo napnuté šnúry, každý s drsným povrchom, aby sa mohli oprieť o svoj rast v špirále. Samy nemajú žiadne pridržiavacie zariadenia.

Rastliny viniča
Na druhej strane rastliny Trellis sú už vybavené takzvanými zadržiavacími orgánmi. Tieto blooméry sú reprezentované vôňou vetrov, asarínom, jemnou úponkou alebo zvončekom ako bloomérmi. Ostatné kvety, ako je napríklad Kanárska žerucha, si zachovávajú svoju stopku, ale nemajú lezecké orgány. Tu sa ako pomocné prostriedky na šplhanie odporúčajú drôtené oká ako pletivo, tak aj mriežka. Jemná konštrukcia mreží môže tiež poskytnúť dobrú podporu týmto horolezcom.