Tipy a triky

Hrany trávnika s integrovanou vodnou hadicou a elektrinou


Okraje trávnika s integrovanou vodnou hadicou a elektrickým pripojením umožňujú kedykoľvek v záhrade svetlo a vodu bez problémov s úrazom.

V záhrade sú nevyhnutné dve veci: voda a svetlo. Voda, aby ste mohli zaliať kvety, svetlo, aby ste si našli cestu v tme. Obaja majú veľa záhrad priamo pri dome, ale oboje sa často netiahnu do všetkých kútov záhrady. Preto môžete prísť s pekným nápadom, ktorý je nenápadný a mimoriadne praktický: Hrany trávnika s integrovanou vodnou hadicou a elektrickým pripojením.

To zaisťuje, že v záhrade nebudete nikdy ležať zamotanú hadicu a že vzdialený roh v záhrade môže byť stále jasne osvetlený. Ďalšia výhoda: zo sveta môžete vytvárať cesty a nebezpečenstvá pre cesty.

Modulárny systém umožňuje rozšírenie kedykoľvek
Ach áno, a kontúra trávnika je samozrejme už definovaná hranicou. Môže byť nainštalovaný kedykoľvek a kdekoľvek. Rozšírenie je tiež vždy možné prostredníctvom takzvaného modulárneho systému.

Okrem praktických detailov môžete do záhrady pekne pridať aj svetelné body. Hadicu je možné pripojiť jednotlivo na určených miestach. Mimoriadne praktický a skvelý na pohľad.