Starostlivosť

Suché kvety a použitie ako dekorácia

Suché kvety a použitie ako dekorácia


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chceli by ste si vychutnať kvety záhrady po celý rok? Potom jednoducho vysušte kvety! Z tohto môžete vykúzliť krásne ozdoby.

Záhrada ponúka v lete veľké množstvo kvetov a odhaľuje mnoho rastlín. Tento kvet môžete zachovať aj na jeseň alebo v zime sušením kvetov a kvetov. Takže máte po celý rok niečo z krásnych kvetov. Môžete tiež použiť špeciálne kytice ako napr Urobte svadobnú kyticu alebo kyticu Valentína trvanlivú. Takže si vždy pamätáte špeciálne udalosti.

Kvety nemusíte zakladať vždy ako suché kytice. Zo sušených kvetov je možné vykúzliť aj veľkú sušenú dekoráciu. Všetko, čo musíte urobiť, je správne vysušiť kvety.

Ako správne sušiť kvety

❶ Ak chcete sušiť kvety, musíte ich včas zozbierať. Najlepšie je, ak kvety vyzerajú sviežo. Platí to aj pre kytice. Nesmiete začať chradnúť. Mimochodom, môžete skoro vyschnúť akýkoľvek kvet.

❷ Aby sa zabezpečilo, že kvety nestratia svoj tvar, t. Tak ich zviažte na stonky a vytvorte kyticu a zaveste ju hore nohami na teplé a slnečné miesto. Toto však musí byť chránené pred dažďom a vetrom. Kvety veľmi dobre schnú v teplej a tmavej miestnosti v dome.

To Zasychanie bude nejaký čas trvať. Výsledok je však pôsobivý. Sušené kvety môžete vždy spoznať tým, že po odstránení ich potichu vrčia. Tu však musíte byť veľmi opatrní, pretože sušené kvety sa môžu rýchlo zlomiť.

Dried Vysušený kytica si potom môžete zachovať trochou lak na vlasy. Spravidla by však tieto kvety mali trvať takto a kvetinové leto by malo do domu priniesť niekoľko mesiacov, ak nie rokov.

Môžete vykúzliť všetko zo sušených kvetov

Môžete vykúzliť krásne ozdoby zo sušených kvetov. Môžete nastaviť klasický suchý kyticu alebo ho ozdobiť dekoratívnymi prvkami. Pozri krásne napr. Perlové náhrdelníky alebo motýle vyrobené z tkaniny. To dáva celej veci romantický vzhľad. Môžete tiež zobrať sušené kvety a urobiť z nich krásny veniec dverí. Tu je niekoľko ďalších kreatívnych nápadov:Komentáre:

  1. Meldrick

    nie je tak zlé!

  2. Goltimi

    Advise what to buy as a gift for a boyfriend for his seventeen year old? Within twenty dollars?Napíšte správu