Ponúk

Auto na záhrade?


Pokiaľ ide o ochranu automobilu alebo jeho bezpečné uloženie, v poslednej dobe zohral auto zaujímavú úlohu. Ako lacnú, ale mimoriadne praktickú alternatívu k garáži je možné postaviť prístrešok.

Drevo sa spravidla používa ako stavebný materiál, ktorý sa dá veľmi rýchlo postaviť. Drevo je chránené pred poveternostnými vplyvmi ďalšou vrstvou laku, ktorú je možné pravidelne obnovovať. Aj v prístave sa na trhu etablovali rôzne varianty. Zatiaľ čo pôvodne boli vidieť varianty, ktoré napríklad predstavujú iba jednu garáž z dostupného priestoru, dnes je možné postaviť dvojgaráž a ponúknuť ju za nižšiu cenu.

Okrem toho sa ponúkajú rozšírenia a ďalšie prvky, ktoré je možné integrovať do prístrešku. Pokiaľ ide o dĺžku, je tiež možné použiť väčšie verzie, ktoré potom majú ďalší úložný priestor, napríklad tam uskladniť bicykel. Na bokoch môžu byť použité ďalšie prvky, napríklad ako panel, takže to, čo je v samotnom prístave, nie je možné vidieť všade. Je tiež možné nainštalovať ďalšie panely na ochranu pred vetrom a dažďom. Cena, ktorá je v porovnaní s garážou veľmi atraktívna, zaisťuje, že veľa ľudí uvažuje o výbere garáže namiesto garáže. Úlohu tu zohráva aj obytná oblasť. Takzvané prístrešky sa teraz dajú vidieť veľmi často, najmä v bezpečných obytných oblastiach alebo vo vidieckych oblastiach. Nielen cena, ale aj jednoduché a rýchle nastavenie zabezpečujú, aby sa táto možnosť často považovala za parkovacie miesto pre autá.