Výzdoba

Tipy proti pórovitému muške a póru

Tipy proti pórovitému muške a póru


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chráňte svoj pór pred škodcami

Pór je zelenina, ktorá by nemala chýbať v kuchyni. Môžete ho použiť mnohými spôsobmi a chutí vynikajúco. Dokonca aj nezávislá kultivácia pór v záhrade nie je príliš ťažké. Je ľahké sa o neho starať a nie je to zvlášť náročné. Má však dve slabé stránky. Nazývajú sa: Lauchminierfliege a pór mora.

Larvy hmyzu sú škodlivé
Obaja sú škodcami, ktorí môžu spôsobiť veľké poškodenie póru. Toto poškodenie je spôsobené larvami oboch druhov hmyzu. Tieto sú uložené v ešte mladej zelenine. Po vyliahnutí larvy jedia cestu cez ešte mladý pór.

Poškodené rastliny zlikvidujte
Často to vidíte v uličkách, ktoré nájdete pri krájaní póru. Nájdete tiež čierne usadeniny. Toto je živočíšny trus. Takéto rastliny sa musia likvidovať oddelene a nie na komposte.

Otvorte sieť ako ochranu
Nápravu môže poskytnúť iba sieť, ktorá sa dá zriadiť čo najskôr. Uistite sa, že stehy nie sú príliš veľké, inak môžu rodičia skĺznuť a larvy sa môžu ľahnúť.Komentáre:

 1. Akinohn

  Traveled on the internet and ended up here. What a wonderful invention of humanity. With the help of the network, you communicate, study, read ... So I met you.

 2. Kourosh

  Long ago I was looking for such an answer

 3. Dierck

  Super clanok a pozeram na samotnu stranku nie je ani zla. Dostal som sa sem vyhľadávaním z Google, zadal som to do záložiek :)

 4. Safwan

  Zaujímavá téma, ďakujem!

 5. Yaman

  Excellent sentenceNapíšte správu