Dom a záhrada

Vytiahnite vtáky z čerešní

Vytiahnite vtáky z čerešní


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Váš čerešňový strom s višňami musí byť chránený pred vtákmi! Tu nájdete, aké možnosti existujú a čo odporúčame.

Každý hobby záhradník je skutočne šťastný, keď nastal čas na zber úrody čerešní. Táto radosť sa však rýchlo zníži, keď rôzne vtáky manipulujú s čerešňami. Takže ak nechcete nechať ujsť lahodné ovocie, musíte niečo urobiť.

Nikto nemá čas a túžbu stáť celý deň pod stromom a mávať rukami, len čo sa priblíži hviezda alebo vrabec. Preto je potrebné nájsť alternatívy! Skôr alebo neskôr budete musieť vyšplhať do stromu, aby ste sa pripravili na kontrolu vtákov. Táto akcia je oveľa jednoduchšia pre rastliny s nízkym kmeňom.

Nastavte strašiak

Vtáčie siete sa najčastejšie používajú na ochranu vtákov mimo čerešní. Každý, kto to vyskúšal, vie, že zavesenie nie je ľahké. Táto úloha sa nepečie sama, preto vyhľadajte pomoc. Sieť alebo siete sú zavesené na celom strome. Čím jemnejšia je sieť vtákov, tým menej majú vtáky šancu vkĺznuť cez ňu. Na ochranu vtákov by ste mali skontrolovať, či sa vták chytil do siete, pretože za žiadnych okolností nemôžete zvieratá mučiť!Komentáre:

 1. Iov

  the idea Remarkable and timely

 2. Brarn

  Amusing question

 3. Kalen

  In the life of every man, there comes a period when clean socks are easier to buy. And about the old woman there is porn Yeltsin Mandela In a crowded bus: Excuse me, man, won't my ass bother you? From non-observance of safety precautions, a person can not only die, but also be born. He says that it was in ecstasy, and I remember exactly that in the barn ... Everything should be fine in a woman - do not put anything into her! ON THE FEET FLEX, BUT IN THE MOUTH THE MOTHER DOESN'T GET A Monogamous - ... but a lot! (C) Human stupidity gives an idea of ??infinity.

 4. Lathrop

  Súhlasím, táto myšlienka, mimochodom, padáNapíšte správu