Inštrukcia

Záhradné ozdoby - ako nastaviť špeciálne akcenty

Záhradné ozdoby - ako nastaviť špeciálne akcenty


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Najkrajšie šperky v záhrade sú samozrejme rastliny a kvety, ktoré kvitnú v tých najúžasnejších farbách. Čo by však bola záhrada bez rôznych záhradných ozdôb?

Kamenné figúry sú obzvlášť krásne medzi rastlinami

Používajte záhradné dekorácieRovnako ako u ľudí, ktorí sa radi zdobia retiazkami, náušnicami a brošňami, záhrada s rôznym príslušenstvom je ešte efektívnejšia. Tu sme pre vás vybrali tri prvky, ktoré určite vyzerajú na vašej záhrade veľmi pekne:

  1. Kamenné figúrky: Tieto roztomilé spoločníci záhrady sa zmestia do akejkoľvek záhrady. Či už je to romantický štýl, v štýle vidieckeho domu alebo ako vitrína - kamenné figúrky vždy strihajú dobrú postavu! Či už sú veľké, malé, starožitné alebo moderné, či už priamo na trávniku, v kvetinovej záhrade alebo pod kríkom, to vyzerá perfektne.
  2. Gule: Tu nájdete kamenné gule, ktoré obohacujú záhradu v rôznych veľkostiach na zemi, ale aj tzv. Ružové gule, ktoré sa objavujú vo všetkých možných farbách na paličkách v posteliach.
  3. Domy: Či už ide o hrázděný dom, ako farmu alebo ako hrad, tieto domy sú pripravené na kúpu, ale aj ako súprava - pre fandov medzi vami. Vyzerá naozaj elegantne v každej posteli.