Sadenice

Hibernát Canna - ako sa to robí!

Hibernát Canna - ako sa to robí!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Keď ste vysadili jednu alebo viac kanónov, cez záhradu prechádza náznak trópov. Ak chcete, aby budúci rok vyzerali skvele, musíte prezradiť svoju kannu.

V zime sa musí skladovať konzerva bez mrazu

Hibernácia Canna
Tento veľký kvet kvitne v rôznych odtieňoch červenej a má veľké listy pripomínajúce rastliny banánov. Keď sa blíži zima, musíte si priniesť kannu dovnútra, aby mohla zimu stráviť. Pretože to nie je vytrvalé, táto krásna kvetina by na záhrade neprežila. Musíte ich vykopať na jeseň a stráviť zimu bez mrazu.

Vykopajte Cannu
Keď príde čas vykopať svoju cannu, je treba mať na pamäti niekoľko dôležitých vecí. Mnohí robia chybu, že vyťažia svoju kannu príliš skoro. Mali by ste ich však dovnútra priviesť až vtedy, keď prvé mrazy už zafarbili listy. Nerobte si starosti, naopak, nepoškodíte vašu rastlinu. Ak vykopávate rastlinu príliš skoro, riskujete stratu sily.

Skladujte Cannu správne
Po vykopaní by ste mali žiarovku vyrezať do šírky ruky. Potom musíte špinu odstrániť z hľuzy a uložiť ju do sucha. Najlepšie je uložiť si kannu v škatuľke naplnenej pieskom. Prípadne môžete nechať kvet v kvetináči. Pri tomto variante musíte rastlinu skladovať na tmavom a chladnom mieste a nikdy ju zalievať. Od mája môžete Cannu priviesť späť na záhradu a užiť si jej krásu.Komentáre:

  1. Tannere

    Je škoda, že teraz nemôžem vyjadriť - je veľmi obsadený. Ale vrátim sa - nevyhnutne napíšem, že myslím na túto otázku.

  2. Wafiyy

    It agree, this remarkable opinionNapíšte správu