Starostlivosť

Zostavte kvetinové krabičky sami - pokyny krok za krokom


Ľahko si môžete zostaviť kvetinové krabičky

Nemusíte kupovať všetko v obchode, môžete si tiež niečo vyrobiť alebo postaviť sami. A čo keby si staval kvetinové krabičky sám?

Zostavte kvetinové boxy z dreva
Ak nemáte na záhrade toľko práce, môžete - napríklad spolu s vašimi deťmi alebo vnúčatami - postaviť drevené kvetinové krabičky sami. Nie je to také ťažké, ako si myslíte. Postavte s nami skvelé kvetinové krabičky iba v 6 krokoch.

Pokyny krok za krokom:

  1. Preglejka sa používa ako základný materiál. Vy rozhodujete o veľkosti škatúľ, výška by mala byť okolo 20 centimetrov. Nakreslite vonkajšie rozmery stien a opatrne ich vyrezajte pomocou priamočiarych píl.
  2. Rohy na ochranu rohov sú potrebné pre nohy, ktoré si môžete kúpiť v priamom kontakte. Mali by byť asi o tri centimetre dlhšie, než sa výsadba vysadí. Musíte ich tiež orezať na veľkosť.
  3. Teraz sú bočné diely dobre prilepené k rohovým ochranným prúžkom - potom nechajte všetko dobre uschnúť!
  4. Teraz sú dve hrany lepené medzi hranami a dodatočne pribité. Musia byť obzvlášť stabilné, pretože na nich sú umiestnené kvetináče.
  5. Teraz môžete zafarbiť kvetinové škatule podľa vlastného výberu. Ak to chcete urobiť, musíte aplikovať náter odolný voči poveternostným vplyvom až trikrát.
  6. Nakoniec môžete ozdobiť škatule nalepením hotových drevených figúrok vo forme rastlín. Neexistujú žiadne obmedzenia pre vašu fantáziu.