Nápady a inšpirácia

Nákup piky - 2 tipy


Rýľový nôž by mal byť vyrobený z nerezovej ocele

Ak máte záhradu, potrebujete tiež rýľ. Určite vám nepovieme nič nové. Ak si musíte najskôr kúpiť rýč, mali by ste zvážiť niekoľko vecí.

Môžete urobiť niečo zle pri nákupe?
Možno vás zaujíma, prečo to robíme tu, pretože pri nákupe rýča sa sotva môžeš pokaziť. Ach áno, môžete. Pretože aj tu by ste mali veľa venovať pozornosť.

Tip 1:
V zásade by ste mali mať pre svoju záhradu dva piky. Ak máte malú záhradu, stačí rýč. Ale prečo dva? Potrebujete ťažký model, s ktorým môžete vykonávať ťažké a drsné práce, ako napríklad rozsiahle kopanie pri vykopávaní zeme alebo pri výsadbe stromov alebo kríkov, a ľahký model, ktorý sa tiež nazýva dámsky rýľ, ktorý sa používa na všeobecnú starostlivosť o záhradu. je ideálny.

Tip 2:
Je veľmi dôležité, aby sa pri kúpe rýľa uistil, že lopata je vyrobená z robustnej ocele a veľmi ďaleko obklopuje drevenú rukoväť. Čím vyššie, tým stabilnejšie. Ako drevená rukoväť sa uprednostňuje popolník, pretože je najrobustnejší. Tí, ktorí používajú čepele z nehrdzavejúcej ocele, majú ďalšiu výhodu v tom, že nehrdzavejú. Najlepšie je získať rýľ s plochou lopatou a lopatkou so špičatou lopatou.