Nápady a inšpirácia

Vytvorte záhradnú chatu - takto sa to robí

Vytvorte záhradnú chatu - takto sa to robíWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Navrhnite záhradu tak, ako chcete

To, ako si vytvoríte svoju vlastnú záhradu, je vecou vkusu, je však zrejmé, že veľa ľudí si vytvára záhradnú záhradu.

Vytvorte záhradnú záhradu
Ak ste jedným z nich, uvádzame niekoľko rád, ako to urobiť. Chatová záhrada sa skladá z mnohých rastlín, ktoré milujú slnko, pretože pochádzajú z južných oblastí. Z tohto dôvodu je záhrada, ktorá je väčšinou zatienená, nepriaznivá. Teraz záleží na vašich preferenciách.

Rastlinná farma zeleniny
Čo patrí do záhradnej chaty? Samozrejme, poľnohospodárska zelenina, ako sú paradajky, uhorky, fazuľa a rôzne bylinky. Môžete si ich naplánovať na samostatné postele. Potom, samozrejme, na záhradnej záhrade je veľa malých kríkov bobule, ale aj vysoké kríky, ktoré vo vašej záhrade vyvolávajú skutočné more kvetov. A v neposlednom rade kvetinová lúka, ktorú môžete ľahko zasiať do postele.

Nechajte svoju fantáziu bežať divoko
Pretože všetko na farme by malo byť čo najprirodzenejšie, môžete použiť skvelé prírodné kamene, a to ako hranicu postele, tak aj ako dosku. A samozrejme sú ploty vyrobené z dreva. Možno ste skúsený v odbore a prepletiete plot z vŕbových vetiev. Potom tam vyšplhajú ruže a plamienky - vaša krásna záhrada môže byť taká krásna. Skúste niečo. Pri vytváraní vlastnej záhradnej chaty nie sú žiadne obmedzenia pre vašu fantáziu.