Tipy a triky

Výsadba stromov - ktoré sú správne?

Výsadba stromov - ktoré sú správne?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zistite to vopred

Otázka vyvstáva pre každého majiteľa záhrady: mali by ste na záhrade vysádzať stromy? A ak áno, ktoré?

Vyberte miesto
Dôležité otázky, ktoré by sa nemali dať ľahko vylúčiť. Pretože v závislosti od veľkosti záhrady by sa mali vyberať aj stromy. Musíte vedieť, ako rýchlo rastú stromy a predovšetkým, ako veľké rastú. Miesto sa potom tiež zodpovedajúcim spôsobom rozhodne. Strom v blízkosti terasy môže byť vítaným tieňom, ale môže to byť tiež nepríjemné, ak už nedovoľuje slnečnému žiareniu, ak stráca na jar kvety a na jeseň lístie a všetko končí na terase. Môžete vidieť sami, aké dôležité je riešiť stromy vopred.

Starostlivosť o stromy
Ďalším bodom je starostlivosť o stromy. Mnoho stromov potrebuje pravidelný rez. Veľa, ale nie všetky. Ak si len málo želate požičať ruku, mali by ste dostať stromy na údržbu. Medzi ne patrí okrem iného magnólia, okrasná čerešňa alebo okrasná jabloň a populárny lieskový oriešok. Takže na svojej záhrade nezasadíte žiadny strom. Je skutočne dôležité, aby ste stromy starostlivo preskúmali vopred. V opačnom prípade sa vám nebude páčiť. Najskôr si premyslite, či by ste radšej zasadili ihličnatý strom, listnatý strom, okrasný strom alebo užitočný strom.Komentáre:

 1. Alim

  Sorry, I deleted this sentence

 2. Faukree

  a Tel did not hear

 3. Yissachar

  Mýliš sa. Môžem to dokázať. Pošlite mi e -mail v PM, budeme hovoriť.

 4. Lynn

  Ahoj všetci. I would also like to express my deep gratitude to the people who created this informative blog. I'm amazed that I haven't used it for so long. For more than a week I have been unable to tear myself away from a huge amount of incredibly useful information. Now I recommend this blog to my friends, which I recommend to you too. Although I found your blog by accident, I immediately realized that I would stay here for a long time. The intuitive interface is the main achievement for me, because my specialty does not require much knowledge of a personal computer and I know the basics of work only superficially.

 5. Hallam

  neporovnateľná odpoveď

 6. Byrtel

  Skúste hľadať odpoveď na svoju otázku na google.com

 7. Kazidal

  FUNNY)))

 8. Barakah

  nemáš pravdu. Môžem to dokázať. Napíšte mi do PM, dohodneme sa.Napíšte správu