Inštrukcia

Rastlinná zelenina pri striedaní skleníkových plynov je dôležitá

Rastlinná zelenina pri striedaní skleníkových plynov je dôležitáWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Mladé rastliny môžete vysadiť vo februári

Ak chcete optimálne pestovať zeleninu v skleníku, mali by ste venovať pozornosť správnemu striedaniu plodín. Týmto spôsobom zo svojej úrody vyťažíte maximum.

Zasadiť mladé rastliny vo februári
Teraz sa musíte sami rozhodnúť, ktorá zelenina sa vám páči, a potom podľa toho zasadiť. Takže pred začiatkom záhradnej sezóny máte vždy na sklade čerstvú sebazberanú zeleninu. Výsadba začína začiatkom sadeníc vo februári. Reďkovky, reďkovky, špenát, jahňací šalát, šalát, nakladaný šalát, kohlrabi a jarná cibuľa prichádzajú do postelí. Ak používate mladé rastliny, zelenina je pripravená na zber od začiatku do polovice marca. Ak pracujete so spermou, bude to trvať týždeň alebo dva dlhšie.

Urýchlite výsev
Keďže väčšina zeleniny sa zberá od polovice marca, môžete začať siatím alebo presadením. Ak chcete zrýchliť výsev, mali by ste uprednostniť rastliny. Potom všetko, čo musíte urobiť, je použiť.

Rastlina špenát a kedluben vonku
Uvedená zelenina sa môže zbierať do konca apríla, potom sa priestor v skleníku vyčistí pre ďalšie odrody: uhorky, baklažány a paradajky sú radi z teplých teplôt a nemali by byť vonku. Rôzne druhy šalátu, napríklad špenát a kedluben.