Ponúk

Prospešný hmyz v záhrade - potrebujú určité teploty


Príjemcovia sú skutočne skvelí

Ak chcete účinne kontrolovať škodcov a bez použitia chemických látok, mali by ste do záhrady priniesť výhody.

Nepoužívajte chemické látky
Škodcovia nielen sťažujú život záhradníkovi v záhrade, ale aj škodcom sa cítia pohodlne na parapete, v zimnej záhrade a v skleníku. Môžete s nimi bojovať s chemickým klubom, ale samozrejme aj s vhodnými prospešnými organizmami, ktoré sú samozrejme ohľaduplnejšie k životnému prostrediu.

Užitočné zvieratá potrebujú určité teploty
Príjemcovia však potrebujú určité teploty, aby mohli začať pracovať. Nematódy teda potrebujú najmenej 12 stupňov. Táto teplota však musí existovať v pôde, pretože tieto prospešné organizmy sa v krajine stanú aktívnymi. Všetky ďalšie výhody závisia od teploty vzduchu. Lávové larvy sa liahnu iba vtedy, keď teplota nie je nižšia ako 13 stupňov. Ak sa použijú dravé roztoče, teplota je 16 stupňov a parazitická vosa potrebuje až 24 stupňov.

Príjemcovia majú rôzne vlastnosti
Prospešné organizmy sa môžu používať aj celoročne. Odborný obchod ich má pripravený a môže tiež vysvetliť jeho použitie. Pretože každé užitočné zviera má iné vlastnosti, ktoré potrebujete vedieť, aby ste ho mohli zmysluplne používať. Inak celá vec neprináša nič. Len to vyskúšajte s užitočným hmyzom. Budete prekvapení, čo môžete dosiahnuť bez chemických pesticídov.