Sadenice

Kvetinový záhon v júli - 4 tipy

Kvetinový záhon v júli - 4 tipy


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nezabudnite na také malé úlohy

Kvetinové záhony na záhrade sú naozaj pekné. Musí sa o ne postarať, aby vždy vyzerali krásne. Zistite, čo robiť na kvetinových záhonoch v júli.

Nezabudnite na malé pracovné miesta
Akonáhle je sezóna v plnom prúde a počasie je pekné, ste na záhrade každý deň a samozrejme vždy musíte niečo robiť. Veľké úlohy, ako je kosenie trávnika alebo uvoľňovanie postelí, sú bežné, nezabudnite na ne. Potom sú vždy malé veci, ktoré sú dôležité, ale na ktoré sa často zabúda práve preto, že sa nekonajú pravidelne. Najmä v prípade záhonov máme pre vás 4 tipy.

Kvetinový záhon v júli - 4 tipy

  1. Rastliny, ktoré majú veľa kvetov, by sa mali medzi nimi riediť. Slnečnice a najmä slnečnice sú krajšie, keď sú znížené. Takže sú oveľa väčšie.
  2. Dahlias, ľalie a gladiolus často vyvíjajú kvety, ktoré sú príliš ťažké a môžu spôsobiť skrúcanie kvetu. Aby ste tomu zabránili, mali by ste tieto rastliny podporovať. Zväzujete dahlias k sebe, zatiaľ čo ľalie a mečík nájdu úchop na bambusové paličky.
  3. Koniec júla je najlepší čas na pestovanie jesenných krokodílov. Cibuľa by sa mala umiestniť do voľnej pôdy až do hĺbky 10 centimetrov.
  4. Ak kosíte trávnik a neviete kam umiestniť výstrižky, roztiahnite ich na kvetinové záhony. To poskytuje pôdnym živinám, udržuje ich vlhký a potláča rast buriny.