Výzdoba

Mobilné zabezpečovacie zariadenia - zakladače s zaisťovacími prvkami


Chráňte sa pred zvedavými očami

Mnohí, ktorí majú malú záhradu a nechcú ich susedia pozorovať, vysadia mobilný živý plot.

Používajte živé ploty ako obrazovku ochrany osobných údajov
Živé ploty patria do každej záhrady. Sú nielen krásne na pohľad, ale slúžia tiež ako obrazovky na ochranu súkromia a nedovolia susedom pozerať sa zvídavo. V záhrade však môžete vysadiť živý plot iba vtedy, ak na to máte dostatok miesta. Obyčajne to tak nie je okolo terasy. Ale tu chcete mať obrazovku ochrany osobných údajov. Prečo nevyskúšať mobilné zabezpečenie?

Krabičky na rastliny s zaisťovacími prvkami
Pre mobilné zabezpečenie sa v špecializovaných predajniach nachádzajú špeciálne kvetináče so zaisťovacími prvkami. Zvyčajne majú veľkosť 1 meter x 40 centimetrov a môžu byť vybavené kolesami. Zabezpečenie teda môžete vždy umiestniť tam, kde ho potrebujete. Ak sa pozriete bližšie, všimnete si, že predovšetkým pouličné kaviarne, pivní záhrady a reštaurácie uznali výhody mobilného plota.

Chráňte pred zvedavými očami
Samotné živé ploty dosahujú výšky až dva metre a poskytujú rýchlu a primeranú ochranu pred zvedavými očami. Obzvlášť vhodné sú Holly, hrab a trstina, brečtan, víno, lezecká ruža a tiež klematis alebo - pre všetky sladké zuby - sú ostružiny, maliny alebo espalier jablká.