Záhradné tipy

Listové ozdobné trvalky - očné cukríky do záhrady

Listové ozdobné trvalky - očné cukríky do záhrady


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ozdoby listov majú veľké listy

Ak máte záhradu, robíte všetko pre to, aby to tiež vyzeralo krásne. Okrasné trvalky listov sú v záhrade skutočným lákadlom.

Ozdoby listov majú veľké listy
Záhrada bez byliniek nie je skutočnou záhradou. Koniec koncov, chceme mať krásne kvitnúce trvalky a užívať si ich po celý rok. Jediným problémom je, že doba kvitnutia trvaliek je obmedzená na niekoľko týždňov v roku. Zvyšok času sú zaneprázdnení rastom a ešte kvitnú, alebo už opäť vybledli a v tejto oblasti len stoja ako zelené. Mnoho trvaliek už potom nie je atraktívnych. To neznamená, že by mali vyradiť všetky trvalky zo záhrady.

Hostia pre oči v záhrade
Postele môžete vylepšiť tzv. Listovými kríkmi tak, že ich jednoducho vložíte medzi skupiny alebo ich zasadíte do skupín. Ozdobné trvalky listov sú ozdobné trvalky, ktoré vynikajú menej vďaka svojim kvetinám, ale skôr kvôli ich zaujímavým a veľkým listom. Prichádzajú vo všetkých možných tvaroch a farbách. Rôzne farby a štruktúra listov okrasných kríkov sú pre každú záhradu pastvou pre oči. Len to vyskúšajte a zasadte niekoľko okrasných listov. Určite vás ohromí.Komentáre:

  1. Aluin

    Bravo, this very good phrase will come in handy.

  2. Devisser

    I apologize, I would like to propose another solution.Napíšte správu