Výzdoba

Skrinka na špirálové hadice Gardena - praktický vodný kohútik na záhrade


Zavlažovanie v záhrade je veľmi ľahké pomocou špirálovej hadicovej skrinky. Prečítajte si, aké ľahké je integrovať taký špirálový hadicový box do záhrady.

Špirálová hadicová krabica je niečo skvelé

Voda kvety pohodlne
Zhrnutie záhradnej hadice po zalievaní je pre každého záhradného hobby mimoriadne nepríjemné. Najmä preto, že sa príliš ľahko ohýba a krúti a nikdy sa nemôže rovnomerne otáčať okolo držiaka hadice. Vynaliezaví podnikatelia tento problém vyriešili a vynašli špirálovú hadicovú skrinku.

Integrované podzemné
Skrinka so špirálovými hadicami je integrovaná niekde v záhrade - výber umiestnenia podľa pohodlia a účelnosti - priamo v zemi, takže na vrchnej strane zostane viditeľné iba ploché veko. To znamená, že hadicová skriňa je tiež ideálne vybavená na jazdu po nej aj s kosačkou na trávu.

Najskôr však musia byť vhodné podzemné vody z vodovodného potrubia do špirálovitej hadicovej skrinky položené pod zem a na obidvoch stranách spojené, aby potom prívod vody fungoval hladko. Vodovodné potrubie musí byť počas používania vždy otvorené - v zimných mesiacoch je zatvorené kvôli zvýšenému riziku mrazu.

Takto to funguje
Na zalievanie sa guľové veko špirálovej hadicovej skrinky jednoducho odsunie nabok a dá sa vytiahnuť 10-metrovú záhradnú hadicu - otvorte dýzu, vodné toky vrátane integrovanej funkcie zastavenia vody. Túto funkciu je možné použiť aj na pripojenie množstva príslušenstva, napr. sprcha.

Keď je liatie ukončené, hadica sa jednoducho zapustí pod zem v škatuľke so špirálovitou hadicou a kryt gule je zatvorený. Záhrada vyzerá uprataná a navijak hadice sa konečne skončil! Ďalšie informácie o škatuľke špirálovej hadice nájdete tu.