Tipy a triky

Kvety pre zvlášť slnečné postele


Mnoho rastlín miluje slnko, ale nie všetky sú vhodné pre obzvlášť slnečné postele. Vytvorili sme letné solárium, ktoré sa dá ľahko znovu umiestniť.

Astričania nesmú chýbať v soláriu -

Prechádzka vlastnou záhradou zrýchli srdce záhradníka. Najmä v slnečných dňoch si môžete vychutnať pestrý výber rastlín. A úprimne povedané - nenájdete tie najkrajšie postele v tieni, ale v planúcom slnku.

Uctievatelia slnka majú len jednu malú nevýhodu - je potrebné ich každý deň napájať. Vyžaduje si to veľa práce, ale pohľad na kvetinovú lúku tvorí všetko, však?

"Dôležité: Vodné rastliny len skoro ráno alebo neskoro večer. Ak v poludňajšom slnku zalievate vodou, riskujete spálenie rastlín. Pretože kvapky vody pôsobia ako zväčšovacie sklo.

Letné solárium znovu vytvoriť

Noví záhradníci to nemajú s veľkým výberom rastlín ľahké. Pretože nie každá rastlina je vhodná na úplné solárium, vytvorili sme malú obrázkovú galériu s možnými rastlinami. Kombinujú sa tu všetky kvetinové farby zo sveta rastlín a od júla do októbra si môžete vychutnať nádherné kvetinové more.

Je to naozaj stojí za to vidieť more farieb, ktoré možno vykouzlť niekoľkými a predovšetkým lacnými prostriedkami. Vyskúšajte to!