Ponúk

Rastliny v zime - sú uložené na svetlom mieste

Rastliny v zime - sú uložené na svetlom miesteWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Keď vonku zchladne, väčšina kontajnerových rastlín sa musí priviesť dovnútra. Čítajte tu, ktoré rastliny je potrebné v zime skladovať na svetle.

Ibištek sa musí skladovať na svetlom mieste

Zimné rastliny v dome

Zatiaľ čo niektoré rastliny v zime sotva potrebujú nejaké svetlo, existujú aj kontajnerové rastliny, ktoré by ste mali mať počas zimy svetlé. Ak sa na to budete držať, môžete si túto jar na jar dať rastliny a užiť si ich. Medzi rastliny, ktoré je potrebné v zime skladovať na svetlo, patria tieto odrody:

"Hibiscus:
Ak ho uskladníte nad 18 stupňov a svetlé, môžete sa tešiť na veľa kvetov aj v zime. Na druhej strane, ak je ibištek príliš tmavý, stratí svoje listy. Kvitnutie sa oneskorí budúci rok.

"Oleander:
Táto rastlina by mala mať vždy dostatok svetla. To jej však neubližuje, ak je taká cool, ako je to možné. Teplota by však nemala klesnúť pod 0 stupňov.

"Olive:
Ak dáte olivu do tmy, prelieva jej listy. Ak sa tomu chcete vyhnúť, mali by ste olivu uložiť tam, kde slnko tiež prichádza v zime.

"Bougainvillea:
Vo svojej domovskej krajine Južnej Ameriky sú vždy zelené, ale listy sem vyhodia. Žiadny problém: skladujte na chladnom a svetlom mieste, potom bude pučať celý nasledujúci rok.