Inštrukcia

Nastavenie terasy - 4 tipy

Nastavenie terasy - 4 tipyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zostavenie terasy nie je ťažké, pretože maloobchodníci tu majú veľa krásneho nábytku. A potom venujte pozornosť našim tipom, takže to bude naozaj príjemné na vašej terase.

Druhá obývacia izba: terasa

Najmä v lete slúži terasa vždy ako druhá obývacia izba. Tu si môžete oddýchnuť, raňajkovať s celou rodinou, požiadať príbuzných o konferenčný stolík alebo párty s priateľmi až do neskorej noci. Preto by ste mali svoju terasu krásne navrhnúť alebo zariadiť a vybrať si najlepší záhradný nábytok, ktorý spríjemní váš pobyt vonku. Takže si môžete ľahko vybudovať oázu pokoja pod šírym nebom, ktorá vás pozýva na zotrvanie, najmä v lete.

Pri nastavovaní postupujte podľa našich 4 tipov a na vašej terase bude skutočne príjemné.

Nastavenie terasy - 4 tipy

Tip 1 - vyberte si správne sedenie:

Najlepšie záhradné posedenie na terase nájdete v obchodoch, najmä internetový obchod ponúka množstvo nápadov na skrášlenie terasy. Možnosti sedenia sú obzvlášť dôležité. Ktorá verzia je pre vašu terasu najvhodnejšia, závisí od toho, aká veľká je vaša terasa a koľko ľudí ju pravidelne používa.

V podstate:

Ak je oblasť veľmi malá, nesmie byť nábytok príliš objemný alebo široký. Pre veľmi malé oblasti, napr. Záhradný nábytok z ratanu alebo jemných železných rámov je najvhodnejší. Nezaberajú veľa miesta, ľahko sa pohybujú a vyzerajú elegantne.

Ak je k dispozícii viac miesta, môžete sa tiež rozhodnúť pre rustikálne sedenie vyrobené z dreva alebo plastu. Drevený nábytok je zvyčajne o niečo drahší a vyžaduje si väčšiu údržbu (tipy na starostlivosť), ale je oveľa lepšie sa naň pozrieť.

Tip 2 - vytvorte relaxačný kútik:

Ale nielen stoly a stoličky sú dôležitým prvkom na terase. Na terase by malo byť dostatok miesta na čítanie alebo zdriemnutie. Najlepšie je jednoducho postaviť malý relaxačný kútik na terase.

Najlepšie záhradné posedenie na terase, kde si môžete oddýchnuť, je napr. Lehátka, ktoré sú nastaviteľné na prednej a spodnej časti chodidla. S dobrým vankúšom sa dá použiť na mnoho hodín.

Plážové kreslo, ktoré sa dá umiestniť na terasu, ponúka spomienky na poslednú dovolenku na pláži. Tieto rustikálne sedadlá a ležadlá, ktoré sú väčšinou vyrobené z prútia, ponúkajú nielen priestor na čítanie alebo odpočinok, ale vďaka svojej strešnej krytine tiež poskytujú ochranu pred slnkom, vetrom alebo dažďom. Najlepšie záhradné posedenie na terase tak zaručuje dokonalý pobyt vonku.

Tip 3 - ochrana pred slnkom a teplom:

Bez ochrany pred slnkom to nemôže byť dlhé vonku, najmä v lete. Preto patrí do každej skupiny sedadiel slnečník. Dáždniky sa ľahko nastavujú, stoja v stojane z plastu alebo liatiny a je možné nastaviť ich sklon. Takéto dáždniky sa však rýchlo bránia, riziko zakopnutia nie je zanedbateľné.

Dáždniky, ktoré sa voľne otáčajú nad stolom, sú bezpečnejšie a elegantnejšie. Inštalujú sa zavesené na stojane, ktorý sa nachádza na stene domu alebo na okraji terasy. Slnečná plachta alebo markíza, ktorá je natiahnutá nad terasou, sú ďalšími dobrými možnosťami ochrany pred silným slnečným žiarením.

Dodatočné tip:

Slnečník vyzerá obzvlášť elegantne, ak zodpovedá farbe čalúnenia sedacej súpravy.

Tip 4 - gril:

Žiadne grilovanie nie je dokonalé. Najlepšie záhradné posedenie na terase má preto gril. Existuje tiež veľa variantov. Napríklad, kovový gril, ktorý môžete po použití zložiť a dať do rohu, sa dá ľahko umiestniť.

Ak grilováte často, lepšie vám bude slúžiť pevný alebo tehlový gril. Najlepšie je stavať to na nie tak rušnom rohu na terase. Takže je vám kedykoľvek k dispozícii. V podstate grilovanie nie je samo o sebe umenie, ale ako začiatočník by ste sa mali poradiť so špecializovanými maloobchodníkmi, ktorý model je pre vás obzvlášť vhodný.

Mohlo by vás zaujímať aj:

»Terasa - materiály a použitie
»Ktorý gril použiť? - Výhody a nevýhody


Video: Learn Python - Full Course for Beginners Tutorial (August 2022).